Ons team

Wij zijn een jong en dynamisch bedrijf, opgericht in 2018, maar gesteund door een schat aan ervaring. Ons team bestaat uit ATEX-specialisten met meer dan 25 jaar expertise in diverse disciplines. Deze combinatie van diepgaande kennis stelt ons in staat om innovatieve en betrouwbare oplossingen te bieden voor explosieveiligheid. Samen werken we aan een veilige toekomst!

Teamfoto 123ATEX.eu | Januari 2024


Herman Koelewijn

Directeur Opleiding

(Mede-eigenaar)

ATEX specialist:

  • E&I
  • Zonering
  • EVD
  • Ontstekingsanalyse
  • ATEX Trainer
  • ATEX-vraagstukken
  • Quickscan

herman@123atex.eu/+31614037754

Erwin Huegen

Algemeen Directeur

(Mede-eigenaar)

 

ATEX specialist:

  • Mechanisch/WTB
  • Rotating
  • ATEX 114/CE
  • IECEx03 | 60079-19
  • Quickscan
  • ATEX Trainer mechanisch/rotating

erwin@123atex.eu/+31629913811

Hjalmer Kok

Directeur Techniek

(Mede-eigenaar)

ATEX Specialist:

  • ATEX Inspecties
  • Zoneringen
  • EVD

hjalmer@123atex.eu/+31628614959

Michael Huegen

Directeur Techniek/Project Manager

(Mede-eigenaar)

ATEX Specialist:

  • ATEX Inspecties
  • NEN1010/NEN3140 Inspecties

michael@123atex.eu/+31627055532

Adrie van Beek

Senior ATEX Specialist/ATEX Trainer

adrie@123atex.eu

Amanda Luiendijk

Administratief medewerker

amanda@123atex.eu

Ricardo Fransz

Senior ATEX Inspecteur

ricardo@123atex.eu

Tom van Hattem

ATEX Inspecteur

tom.vanhattem@123atex.eu

Geri Varga

Senior ATEX Inspecteur

geri@123atex.eu

Graham de With

ATEX Projectleider

graham@123atex.eu | +31625017565

Agnita du Pree

Algemeen administratief medewerker

 

Richard Schenk

Operationeel Manager 123ATEX.eu Opleiding BV

richard.schenk@123atex.eu | +31625115476

 

Jeffrey Wiggers

ATEX Inspecteur

jeffrey.wiggers@123atex.eu

Milou Kornelisse

HR-Adviseur

milou.kornelisse@123atex.eu | +31645277063

Maurice Reinders

ATEX Specialist

maurice.reinders@123atex.eu | +31630584272

William Vervloet

ATEX Inspecteur

william@123atex.eu

(c) 123Atex.eu® | Sitemap | Disclaimer | Privacyverklaring | Algemene voorwaarden | Beleidsverklaring | Website door: Dorst