Bekijk de bedrijfsvideo

Ons team


Mei 2022

123ATEX.eu is een jong bedrijf, gestart in 2018, maar opgericht door ATEX-specialisten met meer dan 25 jaar ervaring in de verschillende disciplines.

Ieder van ons team heeft zijn of haar eigen specialisatie; zoals E&I | Mechanisch | Trainingen | ATEX114 | ATEX153 | gas-stof | IECEx03.

ATEX Professionals met één visie; Kennis delen om de explosie risico’s bij bedrijven te helpen beheersen.

 

ATEX Experts; At Your Service!
Wij zijn altijd op zoek naar nieuw talent, dus als jij deel uit wil maken van dit enthousiaste team en beschikt over de juiste capaciteiten, neem contact met ons op!

info@123atex.eu / +31 85 0508123

 

 


Herman Koelewijn

Co-owner/Directeur

ATEX specialist:

  • E&I
  • Zonering
  • EVD
  • Ontstekingsanalyse
  • ATEX Trainer
  • ATEX-vraagstukken
  • Quickscan

herman@123atex.eu/+31614037754

Erwin Huegen

Co-owner/Directeur

ATEX specialist:

  • Mechanisch/WTB
  • Rotating
  • ATEX 114/CE
  • IECEx03 | 60079-19
  • Quickscan
  • ATEX Trainer mechanisch/rotating

erwin@123atex.eu/+31629913811

Hjalmer Kok

Co-owner/Directeur

ATEX Specialist:

  • ATEX Inspecties
  • Zoneringen
  • EVD

hjalmer@123atex.eu/+31628614959

Michael Huegen

Co-owner/Directeur

ATEX Specialist:

  • ATEX Inspecties
  • NEN1010/NEN3140 Inspecties

michael@123atex.eu/+31627055532

Adrie van Beek

Senior ATEX Specialist/ATEX Trainer

info@123atex.eu

Lizzy Cramer

Office Manager/HR/Finance

lizzy@123atex.eu/+31611284903

Ricardo Fransz

ATEX Inspecteur

ricardo@123atex.eu

Dennis Jaspers

ATEX Inspecteur

dennis@123atex.eu

Marc Zengerink

ATEX Specialist/ATEX Trainer

marc@123atex.eu/+31613209743

Kees Meijer

ATEX Specialist

kees@123atex.eu/+31627210749

Geri Varga

ATEX Inspecteur

geri@123atex.eu

Graham de With

ATEX Inspecteur

graham@123atex.eu

(c) 123Atex.eu® | Sitemap | Disclaimer | Privacyverklaring | Algemene voorwaarden | Website door: Dorst